Akcesoria Fiskars Kitchen Smart

Firma Fiskars stworzyła dwie kolekcje akcesoriów kuchennych. Jedną z nich jest kolekcja Fiskars Functional Form, która została zaprezentowana w poprzednich wpisach. Drugą kolekcją akcesoriów kuchennych jest Fiskars Kitchen Smart.

Akcesoria kuchenne Fiskars Kitchen Smart stanowią doskonały wybór dla użytkowników ceniących praktyczność i wygodę użytkowania. Wykonane zostały z wysokiej jakości tworzyw. Są solidne, trwałe i funkcjonalne.

Wśród akcesoriów Fiskars Kitchen Smart znajdują się między innymi: dwustronny tłuczek do mięsa, tłuczek do ziemniaków, łyżka cedzakowa czy chochla do zupy. Wszystkie akcesoria posiadają otwór do zawieszenia umożliwiający wygodne przechowywanie. Bez-nazwy-1Niezwykle przydatne w kuchni i solidne są również akcesoria Fiskars Kitchen Smart takiej jak: praska do czosnku, dziadek do orzechów, korkociąg skrzydełkowy, otwieracz do puszek, nóż do pizzy czy łyżka do lodów.

kitchen-smart

Szeroki wybór akcesoriów do kuchni z kolekcji Fiskars Kitchen Smart spełni oczekiwania każdego użytkownika. Powyższe przybory kuchenne są dostępne w internetowym sklepie z akcesoriami kuchennymi Kuchnioland.pl z wysyłką w 24h.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *