Korkociągi i otwieracze Fiskars

Akcesoria kuchenne ułatwiają i usprawniają wszelkie prace kuchenne. Szczególnie ważną rolę spełnia: korkociąg do wina, otwieracz do butelek i otwieracz do puszek. Trudno bowiem otworzyć butelkę wina bądź puszkę z konserwą bez wspomnianych przyborów kuchennych. Sklep internetowy Kuchnioland.pl oferuje m.in. akcesoria kuchenne renomowanej marki Fiskars.

Nowoczesny i praktyczny korkociąg do wina Fiskars idealnie sprawdza się podczas otwierania korkowanych butelek. Korkociąg ten jest funkcjonalny i łatwy w użyciu. Korkociąg pochodzi z kolekcji Fiskars Functional Form – z której można dobrać jeszcze dziesiątki innych przyborów kuchennych i stworzyć atrakcyjny zestaw akcesoriów do domu bądź na prezent na święta czy ślub.858113Sklep Kuchnioland.pl oferuje jeszcze jeden korkociąg marki Fiskars – skrzydełkowy.  Ma podwójne zastosowanie, gdyż w  górnej części korkociągu znajduje się otwieracz do butelek z kapslem. Korkociąg pochodzi z kolekcji Fiskars Kitchen Smart – dzięki szerokiej ofercie sklepu Kuchnioland.pl można dobrać do niego inne akcesoria kuchenne tj. chochla do zupy, tłuczek do mięsa czy łyżka cedzakowa.

korkociag-skrzydelkowy-fiskars-avanti-838012 - KopiaKolejnym niezbędnym przyborem w domu jest otwieracz do butelek. Otwieracz Fiskars Functional Form jest bardzo praktyczny – posiada pojemnik na kapsle. Wystarczy zdjąć dolną pokrywę i wysypać kapsle do kosza na śmieci.

fiskars użytkowe otwieracz do butelekSklep Kuchnioland.pl poleca również otwieracz do puszek Fiskars Kitchen Smart. Otwieracz umożliwia szybkie i bezproblemowe otworzenie każdej puszki. Jest poręczny, solidny i łatwy w użyciu.

otwieracz-do-puszek-fiskars-avanti-838077

Bardzo przydatny w kuchni jest też otwieracz do konserw Fiskars Kitchen Smart. Poręczny otwieracz sprawia, że otwieranie konserw jest łatwe i szybkie. Otwieracz wykonany został ze stali nierdzewnej.

otwieracz-do-konserw-avanti- 838055Otwieracze i korkociągi stanowią niezbędne wyposażenie każdego domu. Umożliwiają bowiem bezproblemowe i szybkie otwarcie butelek, puszek czy konserw ale przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo w wykonywaniu powyższych czynności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *