Tarki do warzyw, owoców i sera Fiskars

Akcesoria kuchenne Fiskars są niezbędne w domu. Przyspieszają i ułatwiają gotowanie, pieczenie i smażenie. Przygotowywanie codziennych posiłków z użyciem przyborów do kuchni Fiskars staje się znacznie przyjemniejsze. Akcesoria Fiskars dostępne są w internetowym sklepie Kuchnioland.pl.

Wśród akcesoriów marki Fiskars znajdują się doskonałe, poręczne i wygodne w użyciu tarki do warzyw i sera. Tarka jest niezbędna podczas przygotowywania licznych potraw m.in. sałatki, placków ziemniaczanych, zupy czy pizzy.

858134-tarkiDoskonała, poręczna i niezawodna jest tarka z pojemnikiem Fiskars Functional Form. To bowiem aż 3 produkty w 1! Rewelacyjnym rozwiązaniem jest fakt, że tarka posiada z jednej strony małe oczka, a z drugiej duże. Pozwala to na oszczędność miejsca w kuchni i czyni tarkę poręczną i praktyczną. Ponadto do tarki jest dołączony praktyczny pojemnik, dzięki czemu owoce, warzywa czy ser mogą być tarte bezpośrednio do komory, którą można szczelnie zamknąć i wstawić do lodówki. Rozwiązanie to oszczędza czas i ułatwia przechowywanie.

fiskars-tarka-z-pojemniekiem

Marka Fiskars oferuje także bardzo praktyczną i nowoczesną tarkę składaną. Tarka posiada małe oczka dzięki czemu idealnie nadaje się do tarcia np. sera czy imbiru. Możliwość złożenia tarki pozwala dobrać odpowiednią dla użytkownika pozycję pracy. Po złożeniu tarka zajmuje mało miejsca.

tarka-skladana-male-oczka-fiskars-functional-form-1Do powyższej tarki można dobrać pokrewną tarkę składaną – z dużymi oczkami. Duże oczka tarki są doskonałe do tarcia marchewki czy ziemniaków.

tarka-skladana-duze-oczka-fiskars-functional-form-1Dodatkowo firma Fiskars proponuje także tradycyjną tarkę czterostronną. Tarka jest wygodna w użyciu i doskonale nadaje się do tarcia warzyw i owoców.

838091-tarka-4-stronna-fiskarsPowyższe tarki są bardzo przydatne podczas codziennego przygotowywania potraw. Znacznie usprawniają i ułatwiają tarcie warzyw, owoców i serów. Wykonane zostały z doskonałej jakości materiałów. Są poręczne i niezawodne!

fiskars-tarka-tile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *