Wygodny i nowoczesny wałek do ciasta Fiskars

Przybory kuchenne stanowią niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Znacznie ułatwiają i usprawniają przygotowywanie potraw. Jednym z niezbędnych akcesoriów wyposażenia kuchennego jest wałek do ciasta. Na rynku dostępne są najrozmaitsze wałki do ciasta. Niezwykle nowoczesny i wygodny jest wałek do ciasta Fiskars Functional Form.

858174-wałek KopiaWałek do ciasta Fiskars jest lekki, metalowy, pokryty nieprzywieralną powłoką. Posiada ergonomiczne, wygięte rączki, które gwarantują pewny chwyt i wygodne wałkowanie ciasta. Wałek dzięki swej budowie idealnie sprawdzi się na stolnicach z wysokimi krawędziami.

858174_1

Produkt ten został wyróżniony licznymi międzynarodowymi nagrodami przyznawanymi przez światowych ekspertów z zakresu projektowania produktu. Otrzymał znak Red Dot Design Award, który stanowi o doskonałej jakości i konstrukcji produktu oraz znak iF Product Design Award stanowiący o wyjątkowej jakości i oryginalnym wzornictwie produktu.  design-awards

 

Wygodny i nowoczesny wałek do ciasta Fiskars Functional Form jest dostępny w internetowym sklepie z akcesoriami kuchennymi Kuchniolnd.pl.

 

fiskars-functional-form

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *